بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
کپسول مکس من 12 عددي
قیمت
550,000 ریال
فروشنده
رادیکال
گروه
بهداشتی

کپسول مکس من 12 عددي
 
کپسول مکس من 12 عددي
 
 
کپسول مکس من 12 عددي

کپسول مکس من 12 عددي 1659

قيمت: 550,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

افزايش ميل ، قدرت و کيفيت رابطه ج.نـ ـسي. جلوگيري از انـ ـز ال زود رس و افزايش زمان نزديکي و مقـ. ـاربت. کپسول مکس من بدون شک موثرترين و قويترين محصول تقويت قواي ج.نـ. ـسي مردان در جهان است . اين کپسول پرفروشترين محصول در آمريکا در سال ????- ???8 بوده است. اثرات مکس من :: افزايش قواي ج.نـ. ـسي - طولاني کردن زمان نزديکي - کلفت کردن آ لـ ـت تنا سلي - درمان موثر ناتواني ج.نـ..ـسي - بهبود زندگي ج.نـ. ـسي - تقويت کننده ي طبيعي و خالص آ لـ ـت - قرص گياهي تاخير در انـ ـز ال مکس من ((MaxMan Pills )) : اين کپسول به وسيله ي نخبگان علم زيست شناسي امريکا در کارخانه اي در منهتن نيويورک در ايالات متحده ساخته شده است.هر جزء اين محصول به طور دقيق آزمايش و تست شده است و اثر آن بر روي دوام و سفتي آ.لـ ـت به وضوح مشاهده شده است. ويژگي منحصر به فرد اين محصول قابل استفاده بودن آن براي تمام سنين است.

ين کپسول داراي زمان عملکرد بسيار کوتاهي مي باشد و در مدت زمان 20 تا 30 دقيقه عطش شـهـ ـوت و سفتي آ لـ ـت را چندين برابر مي کند. از ديگر ويژگي هاي متمايز کننده اين محصول از محصولات مشابه , گياهي بودن آن است که عوارض جانبي آن را به حد اقل مي رساند. اين کپسول با افزايش خون رساني به آلـ ـت و آزاد کردن هورمون هاي مـردانه موجود در بدن , آ لـ ـت را به حداکثر کارايي از نظر سفتي و دوام مي رساند . طبق تحقيقاتي که استادان دانشگاه آمريکا صورت داده اند به طور معمول ??% از زنان به ? دقيقه زمان تا رسيدن به اوج لذت ج.نـ.ـسي و ??% از آنها به ?? دقيقه وقت نياز دارند اما متاسفانه بيشتر از ??% از مردان قادر نخواهند بود بيش از ?تا? دقيقه خودشان را کنترل نمايند. مکس من اين مساله را براي شما به سادگي حس خواهد کرد. طريقه مصرف: يک کپسول و يک قرص همراه آن را با يک ليوان آب سرد ميل کنيد. تذکر: در هر ?? ساعت حداکثر مصرف يک عدد کپسول مجاز است. هر بسته مکس من حاوي 12 عدد کپسول + 12 عدد قرص تاخير در انـ ـزال ميباشد

روشهاي خريد اين محصول: 2- واريز وجه به حساب (خريد نقدي): كه در اينصورت 10% تخفيف به خريد اختصاص يافته و محصول ظرف حداكثر 2 روز كاري به دستتان ميرسد. شرايط خريد به تعداد زياد: 1- خريد 3 تا 6 عدد: واريز به حساب 20% 2- خريد 7 تا 12 عدد: واريز به حساب 25% 3- خريد بالاي 12 عدد: واريز به حساب 30%

مشخصات:

افزايش شـ ـق پذيري و سختي آ لـ ـت در زمان نعوظ
افزايش شـ ـق پذيري و سختي آ لـ ـت در زمان نعوظ
داراي گواهي GMP ، توليد تحت شرايط کنترل کيفيت از FDA آمريکا
توليد شده در مدرنترين لابراتوآرها دنيا بوسيله پرسنل متخصص .
توليد شده از بهترين نوع مواد طبيعي و 100% نوترال بدون هيچگونه عوارض جانبي
هر بسته مکس من حاوي 12 عدد کپسول + 12 عدد قرص تاخير در ا نز ا ل ميباشد.

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش کپسول مکس من 12 عددي ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش کپسول مکس من 12 عددي

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (34.204.173.45) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1390-1398 atran-20