بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
صابون بزرگ کننده مردانه لارگو
قیمت
180,000 ریال
فروشنده
رادیکال
گروه
بهداشتی

صابون بزرگ کننده مردانه لارگو
 
صابون بزرگ کننده مردانه لارگو
 
 
صابون بزرگ کننده مردانه لارگو

صابون بزرگ کننده مردانه لارگو 1676

قيمت: 180,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

صابون مردانه لارگو (Largo Enlargement Soap) :
صابون لارگو از نمکهای سدیم یا پتاسیم و اسیدهای چرب گوناگون تشکیل شده است. طی هزاران سال مصرف صابون رو به فزونی گذاشت تا ساخت آن برای راحتی و بهداشت بشر متمدن ، ضرورتی صنعتی یافت.

خواص صابونهای مردانه لارگو :
این صابون بهترين نوع صابون تهيه شده از مواد كاملا گياهي و طبيعي جهت افزايش قدرت و توان جنـ.سـ.ي براي آقايان . اين صابون موجب طولاني شدن مدت زمان نزديكي و افزايش لذت بيشتر جنـ.سـ.ي در مردان شده و موجب ايجاد هماهنگي بين رسيدن به نقطه اوج لذت جنـ.سـ.ي با شريك جنـ.سـ.ي مي شود . اين صابون با خواص آنتي باكتريال باعث ايجاد محيطي پاك و تميز و جلوگيري از بروز انواع عفونت هاي ادراري در مردان و زنان و همچنين رحمي در زنان شده و سلامت جنـ.سـ.ي را افزايش مي دهد . استفاده مكرر و منظم از اين دارو در مردان موجب قطور تر و بزرگ تر شدن آلـ.ت تنـ.اسـ.لي مي شود و لذا براي اين منظور نيز مي تواند مورد استفاده قرار گيرد .
این صابون همچنین با تاثیر بر نقاط حساس آلـ.ت جنـ.سـ.ي باعث حساستر و تحـ.ریک پذیر تر شدن آلـ.ت شده و برای تمامی افراد با هر سنی خوب و موثر میباشد. حساستر شدن و تحـ.ریک پذیری باعث ایجاد لذت بیشتر جنـ.سـ.ي شده ، همچنین شور و شوق جنـ.سـ.ي را نیز بالا میبرد.

روش مصرف صابون مردانه :
صابون را بر روی آلـ.ت خوب کشیده تا کف کند . سپس آلـ.ت را با کف موجود به مدت 3 الی 5 دقیقه ماساژ دهید و پس از آن با آب ولرم بشویید. مصرف مداوم صابون لارگو باعث ایجاد مزایای فوق شده و همچنین استفاده از این صابون قبل از رابطه جنـ.سـ.ي باعث بهتر شدن رابطه ، افزایش شـ.ق پذیری و همچنین نظافت لازم برای رابطه Oral (رابطه دهانی) میباشد.
نکته : اگر قصد دارید افزایش سایز بسیار سریعتر حاصل شود توصیه متخصصان این است که پس از مصرف صابون از کرمهای بزرگ کننده و کلفت کننده لارگو استفاده شود.

مشخصات:

بزرگ کردن آلـ.ت تناسـ.لی
افزایش شور ، شوق ، میل و لذت جنـ.سـ.ي
طولانی تر کردن مدت زمان انـ.زال (از بین بردن زود انـ.زالی)
تمیز و ضدعفونی کردن ، رفع جوشهای موضعی
افزایش تحـ.ریک نقاط حساس و لذت مضاعف در حین رابطه
افزایش نعـ.وظ بطور طبیعی (نعـ.وظی سخت و بدون شل شدگی)
شق کننده و سفت کننده آلـ.ت مردان
ارسال رایگان و فوری

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش صابون بزرگ کننده مردانه لارگو ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش صابون بزرگ کننده مردانه لارگو

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد اگر شما 3 واحد از محصول و یا بیشتر سفارش دهید، 10 درصد تخفیف به شما اختصاص داده می شود.  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (54.173.237.152) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1390-1397 atran-20