بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
اسپري و کرم کينگ سايز اصل آلمان
قیمت
550,000 ریال
فروشنده
رادیکال
گروه
بهداشتی

اسپري و کرم کينگ سايز اصل آلمان
 
اسپري و کرم کينگ سايز اصل آلمان
 
 
اسپري و کرم کينگ سايز اصل آلمان

اسپري و کرم کينگ سايز اصل آلمان 1761

قيمت: 550,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

ساخت کشور آلمان: اين اسپري براي افرادي به کار ميرود که مدت زمان رابطه براي آنها مهم است وميخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جلوه دهند و از روابط طولاني لذت کامل ببرند.
اسپري "کينگ سايز" محصول شرکت يکي از معتبرترين شرکتهاي ساخت محصولات ج -ن س - ي در آلمان ميباشد. اين اسپري با تاثيرفوق العاده اي که دارد زمان رابطه شما و شريک را به مدت 30 تا 45 دقيقه افزايش ميدهد و باعث ميشوداضطراب شما کم شده ، و در نتيجه بتوانيد اعتماد به نفس خود را بازيابيد و کم کم مدت طبيعي آم.يز-ش را بدست آوريد. اين اسپري باعث ميشود شما اطمينان خاطر داشته باشيد که حداقل تا 30 الي 40 دقيقه هيچ ان ز ا لي اتفاق نمي افتد و ميتوانيد به راحتي رابطه خود را ادامه دهيد و از آن لذت ببريد. اسپري "کينگ سايز" و اثر بخشي حدود 30 الي 45 دقيقه براي تمامي گروه هاي سني قابل استفاده ميباشد.
کرم کينگ سايز: محصول جديدي از کمپاني آلماني Inverma بوده و اين کمپاني بيش از 40 سال است

که به عنوان يکي از برترين ، محبوب ترين و قدرتمند ترين کارخانجات در جهت رفع مشکلات مقـ.اريتي آقايان مورد استفاده قرار ميگيرد.
کينگ سايز داراي موادي است که پس از جذب توسط پوست، گردش خون را در ناحيه مورد استعمال به شدت افزايش مي دهد. همانطور که مي دانيد عمده حجم آلـ.ت تناسـ.لي مردانه توسط بافت اسـ.ـفنجي شکل و خون پذير اشغال شده است. عملکرد کرم کينگ سايز به نحوي است که با افزايش جريان خون در اين بافتها سبب تکثير سلولي و توسعه بافت مذکور شده و در نهايت نتايجي را همچون افزايش سايز آلـ.ت تناسـ.لي و ... را به همراه خواهد داشت.
کينگ سايز داراي مزيتهاي ذيل بوده و به کرم 4کاره يا ابر لارگو معروف مي باشد اما براحتي ميتوان دهها مورد از کاربرد کرم فوق را نام برد 1-. افزودن به درازا ، ضخامت و سختي آ لـ.ت تنـ.اسلي در حالت نعـ.وظ به صورت دائمي و مادم العمر 2. افزودن به حالت راست شدن هر چه بيشتر آ لـ.ت تنـ.اسلي در هنگام تحـ.ريک (Bigger Harder Eriction) که از آن به عنوان سختي سخره ياد ميشود

3. تسلط بر قدرت و کيفيت نزديکي و جلب رضايت شريک شما. محصول مذکور به شدت در کشور هاي اروپايي پر طرفدار مي باشد.
4.رسيدن به اوج لذت (ا.و.ر.گ.ا.س.م) شديد تر ، فشرده تر و قوي تر (ا.و.ر.گ.ا.س.م : به معني حالت رسيدن به اوج لذت که نهايتاً به انزال منجر ميشود) نيز از اثرات کرم کينگ سايز مي باشد
5. افزايش سايز آ لت تناسلي به شکل دائمي ، بي خطر ، بدون زحمت و هرگونه مشکل و بدون درد (اصلي ترين اثر پماد) 6. درمان اضطراب و تشويش پيش از نزديکي (Stress & Anxiety) به علت پيدا کردن اعتماد به نفس از داشتن آ لتي خوش سايز 7. خون رساني بهتر به آ لت تناسلي شما 8. افزايش شور جواني (Vigor) و احساس شادابي 9. افزايش ميزان و شدت جريان خون رساني در مناطق تناسلي (اندامهاى تناسلى) و پر خون گرديدن کامل حوضچه هاي اسفنجي در هنگام نع-وظ به علت دارا بودن عوامل متسع کننده عروقي (Vasodilators) که بر روي بافت هاي پيراموني آلـ.ت تاثير ميگذارند .

مشخصات:

افزودن به درازا،ضخامت و سختي آل.ت تناسـ.لي در حالت نعـ.وظ به صورت دائمي
افزودن به درازا،ضخامت و سختي آل.ت تناسـ.لي در حالت نعـ.وظ به صورت دائمي
افزايش قدرت ا.و.ر.گ.ا.سم يا اوج لذت ج.ن.سي
شفاف شدن پوست عضو تنا-سلي
افزايش شور جواني (Vigor) و احساس شادابي
درمان انـ.زال زودرس در طولاني مدت
اسپري تاخيري و افزايش سايز کينگ سايز با دوز300000
داراي ويتامين E
نعوظ کامل و راست کننده آلـ.ت
تسلط بر زمان ، قدرت و کيفيت نزديکي

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش اسپري و کرم کينگ سايز اصل آلمان ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش اسپري و کرم کينگ سايز اصل آلمان

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (35.170.81.210) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1390-1398 atran-20